Ścinawa. Władze wydadzą prawie milion złotych na remont targowiska

- Kwota ma pokryć uporządkowanie terenu i postawienie nowych budek dla handlujących na ścinawskim bazarze przy ulicy Władysława Jagiełły - informuje serwis naszemiasto.pl. Brakuje tylko ostatecznej decyzji o wsparciu inwestycji.
Ścinawa. Władze wydadzą prawie milion złotych na remont targowiska
Projekt nowego placu bazarowego przewiduje między innymi ujednolicenie i zadaszenie miejsc targowych. (fot.:pixabay.com)

Wniosek do urzędu marszałkowskiego trafił w marcu w ramach konkursu na inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów. Ścinawa wnioskuje o blisko 1 mln zł, a dokładnie o kwotę 998 417 zł 0 groszy.

Projekt nowego placu bazarowego przewiduje między innymi ujednolicenie i zadaszenie miejsc targowych podzielonych na strefy sprzedażowe, powstanie miejsca dla osób handlujących z samochodów, budowę dużego parkingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Powstanie kolejne targowisko gdzie nie da się handlować ... nie trzeba robić żadnych zadaszeń stołów itp. to tylko utrudnia handlowcom prace, ciężko manewrować samochodami na takich targowiskach, stoiska nieustawne i niepraktyczne. Nam potrzebna tylko kostka/asfalt żeby nie kurzyło się lub podcz...as deszczu nie stać w błocie, oświetlenie, toalety, parking dla klientów i tyle. Nie trzeba wydawać miliony na modernizacje targowisk. rozwiń

Bodgan, 2017-08-10 21:34:51 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE