PARTNER PORTALU
  • BGK

Stomatologiczna akcja profilaktyczna w 8 miastach

  • aw/Infodent24.pl    17 marca 2017 - 10:41
Stomatologiczna akcja profilaktyczna w 8 miastach
Organizatorzy zapewnią także kąciki dla dzieci, gdzie maluchy będą mogły oswoić się z wizytą w gabinecie stomatologicznym (fot.mat.pras.)

Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii rozpoczyna ogólnopolski program profilaktyczny z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej. Akcje w centrach handlowych w 8 polskich miastach rozpoczną się w najbliższą sobotę i potrwają do początku kwietnia.




Podczas akcji zaplanowano m.in. :przeglądy stomatologiczne z oceną błony śluzowej jamy ustnej, instruktaże higieny jamy ustnej, porady dietetyczne (jak dbać o biel zębów, jak zachować zdrowe dziąsła), badania stawów skroniowo – żuchwowych, pomiary poziomu cukru, ciśnienia wraz z wyjaśnieniem ich wpływu na choroby jamy ustnej.

Organizatorzy zapewnią także kąciki dla dzieci, gdzie maluchy będą mogły oswoić się z wizytą w gabinecie stomatologicznym.

Akcje odbędą się od 18 marca do 9 kwietnia w centrach handlowych: na warszawskich Bemowie, w Poznaniu, w Zabrzu, w Lublinie, w Łodzi, w Szczecinie, we Wrocławiu i w Gdańsku.

Więcej informacji tutaj

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!




REKLAMA




×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.