5 tys. szkół w programie "Kibicuję Fair Play"

Pięć tysięcy szkół z całej Polski wzięło udział w programie "Kibicuję Fair Play", a apel na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim kibicom podpisało 160 tysięcy dzieci.
5 tys. szkół w programie "Kibicuję Fair Play"

W poniedziałek przedstawiciele akcji kulturalnego kibicowania złożyli zebrane podpisy na ręce wiceministra sportu i turystyki Grzegorza Karpińskiego.

"Wasza akcja jest niesamowita, Ministerstwo Sportu i Turystyki wspiera trzy podobne akcje, których celem jest propagowanie zasad fair play nie tylko na boisku, ale przede wszystkim na trybunach. Jestem wdzięczny za Wasze starania" - zwrócił się do dzieci Karpiński, dziękując młodym uczestnikom za zaangażowanie i zebranie tak imponującej liczby podpisów.

"W tym roku, ze względu na zbliżające się mistrzostwa Europy w piłce nożnej, chcieliśmy stworzyć kodeks 10 zasad kibicowania fair play i wystosować apel na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim kibicom sportowych zmagań. Wielkim sukcesem jest uzbieranie aż 160 tysięcy podpisów pod naszym apelem - powiedział jeden z organizatorów akcji Grzegorz Szymczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (4)ZOBACZ WSZYSTKIE

"fair play"? ZAWSZE!

KOC, 2012-06-05 20:37:19 odpowiedz

zamiast zajmowac sie belkotem i indoktrynacja moze lepiej byloby zastanowic sie nad zwiekszeniem nakladow na oswiate na codzien

97737, 2012-06-05 19:00:55 odpowiedz

Dobrze,a co zrobić z fanatykami,którzy są zakochani w swojej drużynie "na śmierć i życie"? Czy ktoś potrafi to ogarnąć i opanować?

KOC, 2012-06-05 11:19:07 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE