Amerykańskie szkolenia nauczycieli

  • www.radomnews.pl
  • 01-02-2012
  • drukuj
Organizowany przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Polsce program Teaching Excellence and Achievement to sześciotygodniowe szkolenie w USA dla nauczycieli szkół średnich (ponadgimnazjnalnych). Ruszył nabór do kolejnej edycji.
Amerykańskie szkolenia nauczycieli
Nauczyciele będą mogli uczestniczyć w seminariach dotyczących metodyki nauczania, kształtowania programu, planowania lekcji oraz samych technik nauczania.

Uczestnicy będą ściśle współpracować z kadrą uniwersytecką, nauczycielami szkół średnich oraz wezmą udział w zajęciach szkolnych.

Wszystkie koszty związane z udziałem w programie są pokryte przez Biuro Edukacji i Kultury Departamentu Stanu, w tym koszty egzaminu znajomości języka angielskiego TOEFL, wizy amerykańskiej, przelotów, noclegów, wyżywienia, ubezpieczenia, transportu lokalnego, przyjazdu na sesje informacyjną do ambasady, oraz materiałów edukacyjnych.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Niech jadą. Ale najlepiej dyrektorzy i tylko ci, którzy są niedouczeni. Może dowiedzą się, że na wywiadówce w szkole nie częstuje się rodziców alkoholem. W Polsce po 3 tygodniowych, prywatnych studiach podyplomowych z zarządzania oświatą tego się nie nauczyli.

obserwator, 2012-02-01 12:58:05 odpowiedz

Co za idiotyzm .Przeciez w USA szkolnictwo to dno . Oni tam ucza tylko jak krasc ,oszukiwac i zabijac . Kto w USA wie gdzie lezy POLSKA?

Jorgus, 2012-02-01 12:49:29 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE