PARTNER PORTALU
  • BGK

Amerykańskie szkolenia nauczycieli

  • www.radomnews.pl    1 lutego 2012 - 10:10
Amerykańskie szkolenia nauczycieli

Organizowany przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Polsce program Teaching Excellence and Achievement to sześciotygodniowe szkolenie w USA dla nauczycieli szkół średnich (ponadgimnazjnalnych). Ruszył nabór do kolejnej edycji.
Nauczyciele będą mogli uczestniczyć w seminariach dotyczących metodyki nauczania, kształtowania programu, planowania lekcji oraz samych technik nauczania.

Uczestnicy będą ściśle współpracować z kadrą uniwersytecką, nauczycielami szkół średnich oraz wezmą udział w zajęciach szkolnych.

Wszystkie koszty związane z udziałem w programie są pokryte przez Biuro Edukacji i Kultury Departamentu Stanu, w tym koszty egzaminu znajomości języka angielskiego TOEFL, wizy amerykańskiej, przelotów, noclegów, wyżywienia, ubezpieczenia, transportu lokalnego, przyjazdu na sesje informacyjną do ambasady, oraz materiałów edukacyjnych.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • obserwator, 2012-02-01 12:58:05

    Niech jadą. Ale najlepiej dyrektorzy i tylko ci, którzy są niedouczeni. Może dowiedzą się, że na wywiadówce w szkole nie częstuje się rodziców alkoholem. W Polsce po 3 tygodniowych, prywatnych studiach podyplomowych z zarządzania oświatą tego się nie nauczyli.
  • Jorgus, 2012-02-01 12:49:29

    Co za idiotyzm .Przeciez w USA szkolnictwo to dno . Oni tam ucza tylko jak krasc ,oszukiwac i zabijac . Kto w USA wie gdzie lezy POLSKA?