PARTNER PORTALU
  • BGK

Badanie diagnostyczne gimnazjalistów

  • GK/cke.edu.pl    16 listopada 2011 - 10:04
Badanie diagnostyczne gimnazjalistów

Dyrektor Centralnej Komisji egzaminacyjnej informuje, że w diagnozie wiadomości i umiejętności będą mogli uczestniczyć również uczniowie z dysfunkcjami.
Jeżeli szkoła zgłosiła już we właściwej komisji okręgowej chęć udziału w badaniu diagnostycznym, otrzyma pocztą następujące przesyłki: płytę CD z kompletem materiałów niezbędnych do przeprowadzenia diagnozy, w tym arkusze A1, A8 (wraz z nagraniem dźwiękowym do trzeciej części egzaminu gimnazjalnego) oraz arkusze A7 w dniu 1 albo 2 grudnia 2011 r., a arkusze A6 w wersji papierowej (jeżeli zgłaszała taką potrzebę) 6 grudnia 2011 r.

Czytaj też: W trosce o uczniów z dysfunkcjami

Jeżeli szkoła nie zgłosiła chęci udziału w badaniu diagnostycznym, dyrektor szkoły będzie mógł odebrać płytę CD z materiałami diagnostycznymi ewentualnie arkusze A6 w wersji papierowej, z właściwej okręgowej komisji egzaminacyjnej 5 grudnia 2011 r.

Ponadto Artur Gałęski informuje, że arkusze A1, A4, A5, A6 (czarnodruk), A8 (wraz z materiałem dźwiękowym) i arkusz A7 do każdej części badania diagnostycznego będą do pobrania 6 grudnia 2011 r. za pośrednictwem prowadzonych przez okręgowe komisje egzaminacyjne serwisów dla dyrektorów szkół.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.