PARTNER PORTALU
  • BGK

Bądź rodzynkiem, wygraj granty

  • KB    18 marca 2010 - 10:37

Rusza kolejna edycja konkursu "Rodzynki z pozarządówki". Kujawsko-Pomorskie po raz trzeci wyróżni w nim najlepsze i najbardziej nowatorskie inicjatywy społeczne. Zwycięzcy otrzymają granty na działalność statutową.
Ideą konkursu jest dotarcie do małych organizacji, opierających się przede wszystkim na wolontariacie, których ciekawe, nowatorskie działania mogą być realizowane także przez inne podmioty pozarządowe na zasadzie dobrych praktyk.

- Chcemy wyróżnić przedsięwzięcia o pozytywnym wpływie na rozwój lokalnych społeczności i społeczeństwa obywatelskiego, a także na jakość życia członków zbiorowości – wyjaśnia marszałek Piotr Całbecki.

Do rywalizacji o granty i tytuł, który będzie można umieścić na materiałach promocyjnych, przystąpić może każda organizacja pozarządowa będąca bezpośrednim realizatorem projektu społecznego, posiadająca siedzibę (lub oddział) na terenie regionu kujawsko-pomorskiego,  nieprzekraczająca granicy 200 tysięcy złotych w rocznych przychodach i nie będąca laureatem dwóch poprzednich edycji konkursu. Pula nagród wynosi 30 tysięcy złotych.

Zgłoszenia do konkursu można składać do 20 kwietnia.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.