PARTNER PORTALU
  • BGK

Bezpłatne zajęcia dla mieszkańców

  • przeclaw24.pl    3 października 2012 - 11:49
Bezpłatne zajęcia dla mieszkańców

Z początkiem roku szkolnego w Przecławiu powinien rozpocząć się aerobik oraz zajęcia z samoobrony. Plany pomieszało opóźnienie na budowie gimnazjum.
Obecnie szkoła podstawowa pracuje na dwie zmiany i nie dysponuje wolnymi pomieszczeniami o odpowiedniej porze. Mimo to niektóre zajęcia już się rozpoczynają. Zajęcia samoobrony zostały tymczasowo przeniesione do Szkoły Podstawowej w Będargowie – informuje Radosław Sroka. Odbywać się one będą w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 18.00-20.00. Obowiązuje strój sportowy i obuwie zmienne.

Pierwszy trening odbędzie się w najbliższą środę (03.10.2012). Dni i godziny zajęć mogą ulec zmianie. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się ze mną pod Tel. 503475193

Aerobik w Kołbaskowie ruszył od września. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie w godz. 18.00-19.00 w każdy poniedziałek, środę i piątek. Zajęcia tak jak w zeszłym roku prowadzi pani Dorota.

Aerobik w Przecławiu niestety musi jeszcze poczekać. Prowadząca zajęcia pani Justyna podaje wstępnie terminy: poniedziałek, środa i piątek o godz. 19.00. Jednak ostatecznie wymaga to jeszcze potwierdzenia. Zajęcia rozpoczną się po zakończeniu budowy gimnazjum. Proszę obserwować ten artykuł – w niedługim czasie pojawi się odpowiednia aktualizacja.

Bardzo owocnie zakończył się nabór dzieci do formacji „Branidance” która trenuje od niedawna w Ostoi. Zgłosiło się tak dużo chętnych dzieci, że prowadząca zajęcia pani Mariola podzieliła je na dwie grupy wiekowe. Obecnie dzieci młodsze w wieku od 3-8 lat tańczą we wtorki o 17:15 a starsze w wieku powyżej 8 lat w czwartki o 18:00.

Zleceniodawcą wszystkich zadań jest gmina Kołbaskowo, a wykonawcą stowarzyszenie „Spartakus”. Zajęcia odbywają się w ramach „Zadań publicznych gminy Kołbaskowo w dziadzinie kultury fizycznej i sportu”. Wstęp dla mieszkańców jest bezpłatny. Zajęcia nie będą się odbywać w dniach, kiedy szkoły są zamknięte (święta, ferie, wakacje).
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.