PARTNER PORTALU
  • BGK

Bezpłatny angielski i kurs komputerowy dla warszawiaków

  • GK    16 października 2013 - 15:17
Bezpłatny angielski i kurs komputerowy dla warszawiaków

Do piątku, 18 października mieszkańcy mogą zgłaszać się do projektu „Erudio” – bezpłatnego kursu języka angielskiego oraz zajęć informatycznych. Szkolenia są dedykowane osobom pełnoletnim i pracującym.
Projekt jest skierowany do mieszkańców Warszawy posiadających status osoby zatrudnionej (m.in. umowa o pracę, umowa zlecenie lub o dzieło), którzy są zainteresowani nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności językowych oraz kompetencji z zakresu teleinformatyki (ITC).

Pierwszeństwo mają osoby z wykształceniem maksymalnie średnim i powyżej 50. roku życia.

Zajęcia obejmują kursy komputerowe:

ECDL Start - 80 godzin szkolenia, składającego się z 4 modułów, zakończone egzaminem ECDL

ECDL Core (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych) - 120 godzin szkolenia, składającego się z 7 modułów, zakończone egzaminem ECDL

kurs języka angielskiego - 240 godzin szkolenia (4 semestry), zakończonego egzaminem Cambridge.

Rozpoczęcie zajęć jest planowane na listopad. Projekt zakończy się w czerwcu 2015 r. Projekt „ERUDIO - przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu i językowemu osób pracujących" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego wartość wynosi 655 tys. zł.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z ankietą motywacyjną i złożyć je w Biurze Pomocy i Projektów Społecznych.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.