PARTNER PORTALU
  • BGK

Było przedszkole, będzie żłobek

  • przeclaw24.pl    28 maja 2012 - 10:41
Było przedszkole, będzie żłobek

Za kilka dni, 4 czerwca, swoje podwoje otwiera i zaprasza najmłodszych Niepubliczny Żłobek „Nana” w Przecławiu.
Rok temu w budynku pod adresem Przecław 85c zakończyło działalność „Zielone Przedszkole”. Przez niecały rok obiekt czekał na nowego najemcę.

Od kilku tygodni wewnątrz trwają intensywne prace wykończeniowe. Za kilka dni, dokładnie 4 czerwca, swoje podwoje otwiera i zaprasza najmłodszych Niepubliczny Żłobek „Nana” w Przecławiu.

Akademia Maluszka „Nana” rusza na Przecławiu od 04.06 jako żłobek dla dzieci – mówi Dyrektor Joanna Al Zaben.

– Właśnie trwa rekrutacja do placówki, przyjmujemy dzieci w wieku od 6mcy do 3 lat. Dzieci mają w naszym żłobku zapewnioną opiekę ale także wiele zajęć edukacyjnych dostosowanych do wieku dzieci, zajęcia z rytmiki, dogoterapię, zajęcia plastyczno-manualne, muzyczne. Będzie także od września język angielski dla maluszków. Działamy jako opieka nad dziećmi od 3 lat, i zawsze staramy się aby dzieci miały u nas ciepłą i domową atmosferę. Od września rusza także nasza własna kuchnia gdzie pan kucharz będzie gotował dla dzieci smaczne i zdrowe obiadki. Będzie także możliwość zamawiania obiadów na wynos dla mieszkańców Przecławia – dodaje.

W żłobku „Nana” będą dwie grupy od 6 m-cy do 1,5 roku i od 1,5 roku do 3 lat. W młodszej grupie będzie maksymalnie 12 dzieci i 2 opiekunki. W starszej maksymalnie 16 dzieci i tutaj także dwie opiekunki. Od września ruszą zajęcia popołudniowe dla dzieci – także z poza przedszkola takie jak język angielski, tańce, i wiele innych.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.