PARTNER PORTALU
  • BGK

Centrum multimedialne dla nauczycieli

  • lk    8 listopada 2010 - 20:10
Centrum multimedialne dla nauczycieli

08 listopada w ośrodku doskonalenia nauczycieli w Zielonej Górze oddano do użytku centrum multimedialne, zmodernizowane na potrzeby doskonalenia nauczycieli województwa lubuskiego.
Inwestycja współfinansowana z Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego objęła modernizację poddasza budynku ODN na 2 sale szkoleniowe, bazę noclegową z 18 miejscami (8 pokoi 2-osobowych z 5 łazienkami), budowę podjazdu i toalety dla osób niepełnosprawnych. W ramach projektu zakupione zostało także wyposażenie pokoi noclegowych i sal szkoleniowych.

Z nowoczesnej bazy szkoleniowej w ODN korzystać będą osoby związane z lubuską oświatą, w tym kadra zarządzająca i nauczyciele.

- To bardzo ważny projekt edukacyjny. Pozwala kształcić kadry i wzbogacić je w niezbędną wiedzę. To pomoże podnosić poziom edukacji w naszym regionie – mówiła podczas uroczystości wicemarszałek lubuska Elżbieta Polak.

Inwestycja której koszt wyniósł ponad 1 mln zł pomoże w upowszechnianiu nowoczesnych metod nauczania, tak aby mogły one w przyszłości przyczynić się do doskonalenia i rozwijania umiejętności dzieci i młodzieży.

Czytaj też:

Powstanie Centrum Edukacyjno-Opiekuńcze 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.