PARTNER PORTALU
  • BGK

Dotacje dla konferencji naukowych

  • BEZ    27 maja 2010 - 18:16

Politechnika Koszalińska oraz Uniwersytet Szczeciński szykują kolejne konferencje naukowe. Obie uczelnie otrzymały dofinansowania na ich przygotowanie z budżetu województwa.
Politechnika Koszalińska otrzymała dotację na organizację konferencji naukowej pod tytułem: Tendencje rozwoju metrologii i aparatury naukowej.

Spotkanie, które przygotowywane jest przez Wydział Mechaniczny oraz Wydział Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej, odbędzie się w dniach 27-28 maja 2010 r. Dotację w wysokości 4000 zł uczelnia otrzymała na przygotowanie materiałów konferencyjnych, informacyjnych i promocyjnych, a także na wydanie materiałów pokonferencyjnych.

Uniwersytet Szczeciński przygotowuje konferencję naukową: VII Ogólnopolski Zjazd Katedr Ekonomii, Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Ekonomiczne wyzwania XXI wieku: Polska – Unia Europejska – Świat”

Konferencję szykują pracownicy Katedry Mikroekonomii Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Spotkanie odbędzie się w Międzyzdrojach, w dniach 7-9 czerwca br. Dotacja wyniosła 5000 zł i zostanie przeznaczona na przygotowanie i wydanie drukiem publikacji pokonferencyjnej. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.