PARTNER PORTALU
  • BGK

Dzieci uczą segregować śmieci

  • GK    12 grudnia 2011 - 09:54
Dzieci uczą segregować śmieci

Rozpoczyna się siódma edycja projektu „Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci”. Przystąpić do niego może każda wrocławska placówka oświatowo-wychowawcza.
Do tej pory zgłosiło się aż 57 wrocławskich szkół i przedszkoli. Projekt rozpocznie się spotkaniem koordynatorów szkolnych i przedszkolnych, które odbędzie się 13 grudnia 2011 r. o godz. 16:30 w Zespole Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, ul. Kołłątaja 20 we Wrocławiu (zabierz głos/oceń prezydenta) .

Placówki, które przystąpią do projektu realizują 1 zadanie obowiązkowe i 3 zadania do wyboru z listy zadań, a także realizują jedno zadanie własne. Każda placówka dostosowuje formy realizacji zadań do wieku uczniów i specyfiki placówki.

Informacje dotyczące projektu będą umieszczane na stronie projektu – www.wduss.edupage.org. W trakcie realizacji projektu placówki przesyłają do koordynatora zdjęcia z realizacji zadań.

Do 22 czerwca 2012 roku każda placówka przygotowuje sprawozdanie z realizacji projektu według obowiązującego wzoru w formie elektronicznej i drukowanej. W sprawozdaniu będzie można umieścić działania szkoły związane z tematyką projektu również z okresu od września 2011 do dnia zgłoszenia się do projektu.

Podsumowaniem realizacji projektu będzie opracowanie publikacji zbiorczej.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: