PARTNER PORTALU
  • BGK

Dzieci uczą segregować śmieci

  • GK    12 grudnia 2011 - 09:54
Dzieci uczą segregować śmieci

Rozpoczyna się siódma edycja projektu „Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci”. Przystąpić do niego może każda wrocławska placówka oświatowo-wychowawcza.
Do tej pory zgłosiło się aż 57 wrocławskich szkół i przedszkoli. Projekt rozpocznie się spotkaniem koordynatorów szkolnych i przedszkolnych, które odbędzie się 13 grudnia 2011 r. o godz. 16:30 w Zespole Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, ul. Kołłątaja 20 we Wrocławiu (zabierz głos/oceń prezydenta) .

Placówki, które przystąpią do projektu realizują 1 zadanie obowiązkowe i 3 zadania do wyboru z listy zadań, a także realizują jedno zadanie własne. Każda placówka dostosowuje formy realizacji zadań do wieku uczniów i specyfiki placówki.

Informacje dotyczące projektu będą umieszczane na stronie projektu – www.wduss.edupage.org. W trakcie realizacji projektu placówki przesyłają do koordynatora zdjęcia z realizacji zadań.

Do 22 czerwca 2012 roku każda placówka przygotowuje sprawozdanie z realizacji projektu według obowiązującego wzoru w formie elektronicznej i drukowanej. W sprawozdaniu będzie można umieścić działania szkoły związane z tematyką projektu również z okresu od września 2011 do dnia zgłoszenia się do projektu.

Podsumowaniem realizacji projektu będzie opracowanie publikacji zbiorczej.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.