Gdynia odkrywa swoje podziemne sekrety

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza w najbliższa środę (10 marca) dna spotkanie „Podziemna Gdynia oczami eksploratorów”.

Gośćmi będą Joanna i Adam Wojcieszonek - członkowie Pomorskiego Klubu Eksploracyjnego, którzy podzielą się wrażeniami z wypraw do podziemnych obiektów oraz pokażą fotografie ciekawych miejsc w Gdyni z okresu międzywojennego i II wojny światowej.
 
Pomorski Klub Eksploracyjny to nieformalna grupa zrzeszająca ludzi interesujących się eksploracją podziemną. Zajmuje się głównie inwentaryzowaniem poniemieckich obiektów o charakterze fortyfikacyjnym, poprodukcyjnym, a także obiektów niewiadomego przeznaczenia oraz eksploracją starych kopalń, fortów i twierdz.

Spotkaniu będzie towarzyszyła wystawa zdjęć podziemnej Gdyni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

\"aż z Helu\" ??? chłopie - ja sie telepałem autem aż z Olsztyna. Niestety dojechałem za późno bo nie było miejsc jak się pojawiłem. Ma być podobno jakaś powtórka tego wykładu tak słyszałem. Nastepnym razem przyjade dzień wczesniej

Olaf, 2010-03-11 15:33:21 odpowiedz

Swietne spotkanie. Mnówstwo niesamowityh informacji. Sala za ciasna niestety. Słynne PKE zdecydowało się opowiedziec o swoich działaniach !!!!!!!!!! Warto było przyjechać az z Helu.

Maziarz, 2010-03-10 22:51:47 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE