Gorzów promuje odchudzanie

  • GK/gorzow.pl
  • 20-06-2011
  • drukuj
Wybrane zostały dwie gorzowskie rodziny, które przez wakacje będą miały konsultacje dietetyczne. Akcję odchudzania organizuje Fitness Club Strefa Formy wspólnie z Wydziałem Rozwoju i Promocji Miasta.
Gorzów promuje odchudzanie

W akcji udział wezmą Aleksandra i Katarzyna Dąbrowskie i Katarzyna i Natalia Lisieckie. Każda z rodzin otrzyma swojego indywidualnego trenera, kilka razy w tygodniu będą uczestniczyć w ćwiczeniach, spotkaniach z dietetykami, poznają także zasady zdrowego żywienia.

Wygra rodzina, która pozbędzie się jak najwięcej zbędnych kilogramów. W trakcie programu rodziny muszą prowadzić bloga, gdzie będą opisywać swoje postępy. Nasza redakcja także będzie śledzić ich postępy.

– Będziemy się obie kontrolować, wspierać. Staramy się podejść do tego świadomie i serio – mówią Aleksandra i Katarzyna Dąbrowskie. Każda z nich chce schudnąć 15 kg.

Rodzina, która wygra otrzyma roczny karnet wellness do klubu Strefa Formy, profesjonalną sesję zdjęciową, vouchery na usługi kosmetyczne oraz talon w wysokości 500 złotych na zakup warzyw i owoców.

Nagroda pocieszenia to półroczny karnet wellness do klubu Strefa Formy. Rozstrzygnięcie pojedynku odbędzie się 4 września.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE