PARTNER PORTALU
  • BGK

Gra miejska o śladach UE w Krakowie

  • JK/krakow.pl    24 czerwca 2011 - 20:24
Gra miejska o śladach UE w Krakowie

W Krakowie inaugurację polskiej prezydencji w Radzie UE można przeżyć, biorąc udział w zespołowej grze miejskiej "Gołąbki Europy".
Zgłoszenia drużyn można nadsyłać do 30 czerwca. Start gry  2 lipca (sobota) o godz. 15:30 przed krakowskim magistratem. Urząd Miasta Krakowa (zabierz głos/oceń prezydenta) jest współorganizatorem wydarzenia.

Uczestnicy gry na własnej skórze będą mogli przekonać się, jak wiele Unii jest w Krakowie. Wcielą się w rolę delegacji rządowych różnych krajów, poszukujących zaginionego manuskryptu „Ody do radości". Będą mierzyć się z czasem, unijnymi zadaniami i zdarzeniami losowymi. Otrzymywać będą dziwne, ale przydatne rekwizyty i wskazówki. Gra zakończy się o godz. 21 na Rynku Głównym.

Czytaj też: Ładne kwiatki na polską prezydencję

Delegacja, która jako pierwsza odnajdzie manuskrypt, otrzyma zwrot kosztów przejazdu, czyli bony paliwowe o łącznej wartości 1200 zł i worek brukselki. Nagrodą za II miejsce będą bony na paliwo w wysokości 900 zł, a za III miejsce - bony o wartości 600 zł. Przygotowano też 10 wyróżnień i upominki dla wszystkich delegacji.

Gra ma charakter zespołowy - organizatorzy do 30 czerwca czekają na zgłoszenia maksymalnie czteroosobowych drużyn, których uczestnicy mają co najmniej 7 lat. Rejestracji należy dokonać pod adresem www.grymiejskie.krakow.pl. Do 1 lipca każdy zespół otrzyma na podany w zgłoszeniu adres e-mail informacje niezbędne podczas gry: szczegółowe zasady i numer identyfikacyjny.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.