PARTNER PORTALU
  • BGK

Jak połączyć obowiązki posła i nauczyciela

  • Przegląd prasy/PAP/Nasz Dziennik    25 września 2012 - 07:33
Jak połączyć obowiązki posła i nauczyciela

Łączenie przez poseł Renatę Butryn (PO) pracy w szkole i w Sejmie nie jest dobrym rozwiązaniem – na łamach „Naszego Dziennika” alarmują rodzice licealistów ze Stalowej Woli.
„Moje dziecko rozpoczęło naukę w Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. Okazało się, że nauczycielem języka polskiego będzie poseł Platformy Obywatelskiej Renata Butryn. Po pierwszych lekcjach chaos, zastępstwa: a to zastępuje pani bibliotekarka, a to inna nauczycielka języka polskiego” – relacjonują rodzice uczniów.

Jak poinformował Mariusz Potasz, dyrektor LO im. KEN, Renata Butryn jest nauczycielem dyplomowanym z prawie 25-letnim stażem pracy, a od 18 lat pracuje w liceum – teraz uczy dwie pierwsze i jedną drugą klasę, pracując 13 godzin.

„Dyrekcja szkoły tak zorganizowała zajęcia, by zminimalizować skutki nieobecności spowodowanych pracami Sejmu” – zaznaczył dyrektor Potasz.

„Uważam, że z panem dyrektorem przedyskutowaliśmy dogłębnie sposób pracy z uczniami, aby zabezpieczyć realizację podstawy programowej. Mam odwagę podjąć się łączenia obowiązków nauczyciela i posła” – podkreśliła poseł Renata Butryn.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.