PARTNER PORTALU
  • BGK

Karta z Centrum Nauki Kopernik

  • lk    22 października 2010 - 16:09

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie z okazji otwarcia Centrum Nauki Kopernik przygotował specjalną Warszawską Kartę Miejską.
Na awersie specjalnej Warszawskiej Karty Miejskiej umieszczono widok na budynek Centrum Nauki Kopernik od strony Wisły. Unikatową kartę pasażerowie będą mogli wyrobić od 25 października do 5 listopada br. 

Karta będzie dostępna we wszystkich punktach obsługi pasażerów, będzie można ją zamówić również za pośrednictwem Internetu. Wzór Warszawskiej Karty Miejskiej z Centrum Nauki Kopernik będzie wywieszony w POP-ach w ramce, oznaczonej jako karta specjalna. Natomiast na plakatach, wywieszonych we wszystkich POP-ach, będą eksponowane wszystkie aktualnie dostępne wzory kart miejskich.

Centrum Nauki Kopernik powstało dzięki wspólnej inicjatywie władz Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wszyscy - niezależnie od wieku - którzy znajdą się w Centrum Nauki Kopernik i sami będą przeprowadzali eksperymenty i doświadczenia naukowe bez trudu zrozumieją skomplikowane zjawiska i poznają funkcjonowanie świata wokół nas. To nie tylko nauka, ale i pasjonująca przygoda połączona z zabawą.

ZTM wydał w ubiegłym roku kilka okolicznościowych, limitowanych kart. Były to m.in. WKM upamiętniającą 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej z hasłem HONOR, karta serwisu warszawa.gazeta.pl, wzór ze słoneczkiem Gadu Gadu. Karty specjalne cieszyły się sporym zainteresowaniem i szybko stały się „gratką” dla kolekcjonerów.

Czytaj też:

Kopernik każe sobie słono płacić 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.