PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs dla pozarządowych

  • AZA    4 stycznia 2011 - 01:12

Burmistrz Gostynia ogłosił konkursy ofert na realizację 13 zadań publicznych w roku 2011. Termin składania ofert mija w poniedziałek 31 stycznia o godz. 15.30.
Burmistrz Gostynia ogłosił otwarte konkursy ofert na: prowadzenie banku żywności; prowadzenie stacji socjalnej;     prowadzenie punktu rozdawania chleba; rozwój amatorskiego ruchu artystycznego; rehabilitację, ochronę, profilaktykę i promocję zdrowia; organizację zlotu grup rekonstrukcji historycznej oraz historycznych pojazdów wojskowych; działalność kulturalną, edukacyjną i wychowawczą; działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku; organizację imprez sportowych i turystycznych; zorganizowanie imprezy z końmi; udzielanie schronienia oraz pomoc terapeutyczną, psychologiczną i prawną dla ofiar przemocy z gminy Gostyń; prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci z grupy ryzyka z gminy Gostyń; wolne od nałogów zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży z gminy Gostyń.

Uprawnionymi do złożenia oferty są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, spółdzielnie socjalne oraz jednostki podległe organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowane.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich ogłoszonych otwartych konkursów ofert można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „Organizacje pozarządowe”/”Otwarte konkursy ofert…” Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.