PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs na animatorów orlików

  • GK    14 lipca 2011 - 19:00
Konkurs na animatorów orlików

Ministerstwo Sportu i Turystyki chce w 2011 r. uruchomić projekt „Animator – Moje Boisko ORLIK 2012” na wszystkich wybudowanych boiskach. Nabór wniosków do III edycji programu potrwa do 16 sierpnia.
Projekt polega na udziale finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki w pokryciu kosztów zatrudnienia animatorów – osób organizujących i prowadzących zajęcia sportowo-rekreacyjne na orlikach.

Samorządy mogą zgłosić jedną osobę (instruktora, trenera lub nauczyciela wychowania fizycznego) przypisaną do każdego oddanego do użytku boiska. W uzasadnionych przypadkach można zgłosić dwie osoby przy założeniu, że kwota przyznanej przez ministerstwo dla danego obiektu dotacji, będzie podzielona na dwie osoby.

Na podstawie złożonego wniosku, po zawarciu stosownej umowy, każdy animator dostanie do 1 tys. zł brutto miesięcznego wynagrodzenia, przez okres maksymalnie 9 miesięcy w roku. W przypadku zgłoszenia dwóch osób, każdy otrzyma po 500 zł.

Samorządy we wniosku muszą zadeklarować, że zagwarantują drugą część wynagrodzenia animatorów w wysokości co najmniej równoważnej kwocie dotacji proponowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Wnioski należy kierować do Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego, ul. Mokotowska 24/V p. lok. B, 00-561 Warszawa.


 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.