PARTNER PORTALU
  • BGK

Które miasta na planszy Monopoly Polska?

  • suwalki24.pl    18 lutego 2011 - 17:41
Które miasta na planszy Monopoly Polska?

Dwadzieścia dwa miasta, które w dniach od 20 lutego do 20 marca 2011r. uzyskają w internetowym głosowaniu największą liczbą głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska.
Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się i kliknąć na 1 z 60 miast, które znalazły się na liście głównej.

W tym samym czasie do głosowania można nominować miasta, które na tej liście się nie znalazły oraz głosować na miasta nominowane przez innych. Dziennie można więc oddać 2 głosy – na listę główną i listę nominowanych. Głosować może każdy polski obywatel powyżej 13 roku życia.

Głosowanie na narodową planszę Monopoly odbywa się w Polsce po raz pierwszy. W wyniku podobnych plebiscytów internetowych swoje krajowe plansze mają już Stany Zjednoczone, Kanada, Turcja, Francja, Włochy, Rosja, Wielka Brytania i inne. Nadszedł czas na Polskę. Które miasta Polski znajdą się na planszy? O tym zdecydują ich mieszkańcy.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • Złosliwiec, 2011-02-21 15:35:41

    Na planszy powinny sie koniecznie znalezc glowne siedziby PGNiG, PGE. W ramach wspierania przyjazni Polsko-Rosyjskiej dodałbym również siedzibe Gazpromu hehehe
  • zachwycony, 2011-02-19 21:59:53

    Wszystkich interesuje gra ale nie wszystkim jest dane w nią grać!!!!