Łapiński: Nie cofniemy się z reformy oświaty

• Trudno sobie wyobrazić, żeby prezydent zawetował tę ustawę oświatową - powiedział Krzysztof Łapiński z PiS.
• To była jedna z naszych obietnic wyborczych i prezydenta, i w kampanii parlamentarnej.
Z tej reformy nie możemy się cofnąć - dodał.
Łapiński: Nie cofniemy się z reformy oświaty
Reforma oświaty jest na tyle dobrze przygotowana, że nie będzie tutaj żadnego chaosu - powiedział Łapiński (Krzysztof Łapiński, fot.facebook.com/public/Krzysztof-Łapiński)

"Pytanie jest tylko, które sobie zadajemy jako posłowie, ale myślę, że i wielu Polaków, czy reforma jest dobrze przygotowana i czy ona wyjdzie. W skrócie mówiąc, czy pierwszego września będzie porządek, czy nie będzie" - mówił Łapiński w TOK FM i dodał: "z mojego punktu widzenia nie miałem problemu, żeby poprzeć tę reformę, bo się pod nią wcześniej podpisywałem".

Wyraził też nadzieję, że "ta reforma przez Ministerstwo Edukacji, przez panią minister, jest na tyle dobrze przygotowana, że nie będzie tutaj żadnego chaosu".

Odnosząc się do kwestii referendum zaznaczył, że jest za tym, aby obywatele mogli się wypowiadać w sprawach ważnych. Jego zdaniem, jeśli byłaby zebrana duża liczba podpisów, należałoby się nad tym zastanowić. "Gdyby opozycja była odpowiedzialna, to trzeba było już wcześniej o tym mówić, a nie w ostatniej chwili, kiedy reforma jest już na ostatniej prostej" - zakończył Łapiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Tego piskliwego krzykacza już w telwizji nie bija?

oszust, 2017-01-05 19:22:06 odpowiedz

Nie ma przygotowanej reformy szkolnej edukacji. Jest natomiast przygotowane bałaganienie, którego mamy w Polsce nadmiar.

w.potega@neostrada.pl, 2017-01-05 17:48:00 odpowiedz

Oj, Panie Pośle! Protesty są od dawna. Czyżby uwierzył Pan w propagandę MEN? Wiele środowisk od szeregu miesięcy negatywnie się wypowiada o reformie Minister Zalewskiej. Prześlę na adres Pana biura trochę linków.

Alina Kozińska, FIO, 2017-01-05 15:13:25 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE