PARTNER PORTALU
  • BGK

Lekcje o wodzie. Śląskie wodociągi ogłaszają konkurs dla nauczycieli

  • aw    29 sierpnia 2016 - 14:35

• Telewizor, komputer, cyfrowy aparat fotograficzny i czytniki e-booków to nagrody w konkursie ogłaszanym przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów.
• Konkurs kierowany jest do nauczycieli wszystkich typów szkół oraz placówek oświatowych w województwie śląskim i dotyczy przygotowania specjalnych lekcji nt. wody.
Jak podają organizatorzy, przedmiotem konkursu jest nadesłanie scenariusza lekcji szkolnej dotyczącego wiedzy o wodzie, jej pozyskiwaniu, uzdatnianiu i zasad dbania o dobrą jakość w obiektach GPW. Prace powinny dotyczyć lekcji z biologii i przyrody, chemii, fizyki, historii lub zajęć interdyscyplinarnych, łączących elementy wszystkich dziedzin.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o specyfice systemu zaopatrzenia w wodę, którym administruje Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, promocja efektów działania systemu zaopatrzenia w wodę oraz obiektów wchodzących w jego skład oraz zapoznanie uczestników konkursu z funkcjonowaniem poszczególnych obiektów górnośląskich wodociągów i ich znaczeniem.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie gpw.katowice.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.