Marszałek popiera budowę sali gimnastycznej

  • www.m-ce24.pl
  • 23-08-2011
  • drukuj
Sprawa budowy sali gimnastycznej dla Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Gwarków w Mysłowicach otrzymała niedawno bardzo mocne poparcie z województwa.
Marszałek popiera budowę sali gimnastycznej
Do szeregu „Drużyny Marzeń” skupiającej wybitnych sportowców i działaczy popierających ideę budowy, dołączył niedawno marszałek województwa Adam Matusiewicz.

Jak napisał marszałek w liście do dyrektorki ZSS Ireny Zdrój – przyjął zaproszenie z wielką satysfakcją, w ten sposób pragnąc swoje poparcie dla realizacji tej szczytnej inicjatywy.

Według marszałka Matusiewicza realizacja tego przedsięwzięcia jaką jest budowa sali gimnastycznej, stworzy warunki do prawidłowej edukacji sportowej młodzieży.

Przypomnijmy, że sprawa budowy sali gimnastycznej dla ZSS była przed wakacjami tematem posiedzenia Komisji Kultury, Edukacji i Sportu, na której jej przewodniczący Tomasz Wrona stwierdził, że komisja zgłosi projekt uchwały o budowie pod obrady rady miasta, tak aby zawrzeć projekt w przyszłorocznym budżecie.

Przy czym przewodniczący komisji podkreślał, że na pewno ta inwestycja będzie wymagać środków zewnętrznych.

– Jesteśmy właśnie na etapie budowy przyszłorocznego budżetu, razem z prezydentem będziemy działać w tym kierunku, aby szkoła sportowa miała wreszcie salę gimnastyczną – deklarował z kolei wiceprezydent Grzegorz Brzoska.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE