PARTNER PORTALU
  • BGK

Matury - pierwsze koty za płoty

  • AW/PAP    4 maja 2012 - 13:00
Matury - pierwsze koty za płoty

Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym, który był obowiązkowy dla wszystkich maturzystów. Przebiegł spokojnie - poinformowała Centralna Komisja Egzaminacyjna
ZAKTUALIZOWANE."Egzamin przebiegał spokojnie. Wszystko odbyło się zgodnie z procedurami. Nie mieliśmy żadnych sygnałów o zakłóceniach w przebiegu egzaminu" - powiedziała rzeczniczka Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Mariola Konopka. J. polski zdawało 380 tys. maturzystów

O godzinie 14.00 rozpocznie się egzamin maturalny z wiedzy o tańcu. Deklaracje chęci zdawania tego egzaminu złożyły 92 osoby: 71 osób chce zdawać egzamin na poziomie podstawowym, a 21 na poziomie rozszerzonym.

Centralna Komisja Egzaminacyjna jeszcze w piątek ma opublikować na swojej stronie internetowej www.cke.edu.pl arkusz egzaminacyjny z języka polskiego na poziomie podstawowym; arkusze egzaminacyjne z wiedzy o tańcu opublikuje dopiero w poniedziałek.

W poniedziałek ojczysty język zdawać będą ci, którzy wybrali poziom rozszerzony.  Wtorek i  środa to dni matematyki. Na czwartek szykują się ci, którzy wybrali na maturze język angielski a w piątek, ci, którzy sprawdzą swoją wiedzę o społeczeństwie oraz zdający fizykę.

Pozostałe terminy matur:
14 maja -  biologia i historia
15 maja - informatyka i chemia
16 maja - j. niemiecki
17 maja -  geografia  i filozofia
18 maja -  j. rosyjski
21 maja -  j. francuski
22 maja - j. hiszpański
23 maja -  języki mniejszości narodowych
24 maja -  j. włoski
25 maja -  przedmioty zdawane w języku obcym

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Wasabi, 2012-05-04 08:57:29

    Oczywiście,że czas zacząć! Tylko jak zdać ten egzamin?