PARTNER PORTALU
  • BGK

MEN: podzielono subwencję ogólną na zadanie specjalne w oświacie

  • pt    12 stycznia 2016 - 10:18
MEN: podzielono subwencję ogólną na zadanie specjalne w oświacie
MEN przekazało informacje o wysokości środków przeznaczonych na realizację zadań wymagających stosowania specjalnej organizacji nauki i metod pracy - fot.men.gov.pl

Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało informacje o wysokości środków naliczonych w planowanej na rok 2016 kwocie części oświatowej subwencji ogólnej, przeznaczonych na realizację zadań wymagających stosowania specjalnej organizacji nauki i metod pracy dla dzieci i młodzieży.
Jak przypomina MEN, na realizację powyższego zadania JST przeznacza środki w wysokości nie mniejszej niż wynikająca z podziału części oświatowej subwencji ogólnej.

Resort dodaje także, że załączone kwoty mogą ulec zmianie po ustaleniu ostatecznych kwot części oświatowej subwencji ogólnej.

Czytaj też: Część oświatowa subwencji ogólnej: Jest rozporządzenie w sprawie podziału

MEN informuje także, że tabela dotycząca kalkulacji kwoty części oświatowej subwencji ogólnej na realizację zadań wymagających stosowania specjalnej organizacji nauki i metod pracy dla dzieci i młodzieży w roku 2016 zostanie przekazana z materiałami dotyczącymi ostatecznych kwot części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2016.

Wykaz kwot dla gmin, powiatów i województw TUTAJ

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.