PARTNER PORTALU
  • BGK

MEN przypomina o dokumentach w sprawie subwencji

  • pt    28 kwietnia 2016 - 10:01
MEN przypomina o dokumentach w sprawie subwencji
Resort edukacji opublikował komunikat w sprawie wniosków o zwiększenie kwot części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2016 z 0,4 proc rezerwy (fot.men.gov.pl)

Resort edukacji przypomina samorządom starającym się o zwiększenie kwot części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2016 z 0,4 proc. rezerwy, o konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów
Resort edukacji opublikował komunikat w sprawie wniosków o zwiększenie kwot części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2016 z 0,4 proc rezerwy..

Chodzi o wnioski składane przez samorządy zwracające się o zwiększenie kwot części oświatowej subwencji ogólnej z 0,4 proc. rezerwy z tytułu dofinansowania doposażenia szkół podstawowych w pomoce dydaktyczne.

Departament Współpracy z Samorządem Terytorialnym MEN przypomniał, że zgodnie z wytycznymi zawartymi w „Kryteriach podziału 0,4 proc. rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2016”, warunkiem formalnym do pozytywnego rozpatrzenia wniosku jest dostarczenie dokumentu potwierdzającego otrzymywanie przez jednostkę samorządu terytorialnego w 2016 r ostatecznej kwoty podstawowej części wyrównawczej subwencji ogólnej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.