PARTNER PORTALU
 • BGK

MEN zaprasza do "Radosnej szkoły"

 • AT    26 czerwca 2012 - 20:39
MEN zaprasza do "Radosnej szkoły"

MEN zachęca rodziców, którzy zastanawiają się, do której szkoły podstawowej w okolicy powinno pójść od września ich dziecko do sprawdzenia czy dana placówka skorzystała z dofinansowania w ramach Programu „Radosna szkoła".
- Rodzice, którzy zastanawiają się, do której szkoły podstawowej w okolicy powinno pójść od września ich sześcio- lub siedmioletnie dziecko mogą zajrzeć do zakładki „Mapa Radosnych Szkół - miejsca zabaw" oraz „Mapa Radosnych Szkół - place zabaw". Tam można szybko sprawdzić czy dana placówka skorzystała z dofinansowania w ramach Programu „Radosna szkoła" na pomoce dydaktyczne do miejsc zabaw w szkole oraz budowę lub modernizację szkolnego placu zabaw - informuje Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Jak podaje resort nabór wniosków do programu jest otwarty i przypomina, że realizacja „Radosnej szkoły" trwa do 2014 roku

MEN zachęca dyrektorów i nauczycieli, których szkoła nie znajduje się na Mapie „Radosnych szkół" do składania wniosków w Programie jeszcze w tym roku - wojewoda do 30 września 2012 roku może ogłosić nabór dodatkowy.

Resort zaprasza również do odwiedzania stron internetowych kuratoriów oświaty oraz urzędów wojewódzkich lub do telefonicznego kontaktu z pracownikami zajmującymi się Programem w danym województwie. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (3)

 • Ewa, 2012-06-27 09:04:31

  Pan/i/ DYREKTOR Absencja wynikająca z schorzeń przykręgosłupowych jest duża w środowisku już nastolatków. To one stają się potem nie tylko początkiem zmian zwyrodnieniowych stawów, kręgów, ale również przyczyną bardzo bolesnych niewydolności, mających niezwykle poważne konsekwencje w wieku dorosłym.... Wzrastający z roku na rok procent dzieci z wadami postawy zmusza nas do głębszego i szerszego zainteresowania się problematyką profilaktyki wad postawy. Dlatego w ramach programu proponujemy kontakt z Fundacją AZP celem wyposażenia zaplecza dla dzieciaków co w konsekwencji przyniesie korzyści dla środowiska szkolnego. Rodzice widząc ,że szkoła posiada zaplecze szybciej zdecydują się na zapisanie dziecka do danej szkoły.  rozwiń
 • Jubilat, 2012-06-26 22:51:38

  OCZYWIŚCIE TYLKO GRZECZNY! NIEKTÓRZY SA ,NIESTETY,NIEGRZECZNI WIĘC MUSZĄ POCZEKAĆ!
 • Przeznaczonyprzeznaczeniu, 2012-06-26 22:29:15

  czyli każdy dzieciaczek może tam sobie pójść ?