PARTNER PORTALU
  • BGK

Miasto myśli o najmłodszych

  • wer    13 lutego 2012 - 15:14
Miasto myśli o najmłodszych

Za ponad 90 tys. zł toruński magistrat postanowił w tym roku urozmaicić ferie najmłodszym mieszkańcom miasta. Specjalnie dla dzieci pozostających w Toruniu podczas zimowych wakacji samorząd sfinansował szereg zajęć sportowo-rekreacyjnych.
- Miasto przygotowało szereg atrakcyjnych zajęć, by dzieci aktywnie mogły spędzic wolny czas - powiedział zastępca prezydenta Torunia Ludwik Szuba (zabierz głos/oceń prezydenta).

Czytaj też: Kolejni uczniowie zaczynają ferie

Dzieci w okresie ferii zimowych, które w Toruniu potrwają od 13 do 26 lutego, będa miały okazję uczestniczyć w zajęciach sportowo – rekreacyjnych w szkołach podstawowych i gimnazjach oraz w zajęciach dodatkowych w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza" i Młodzieżowym Domu Kultury. Będą to warsztaty teatralne, wokalno-muzyczne, warsztaty fotografii cyfrowej i zajęcia plastyczne.

Oprócz tego miasto dofinansowało organizowane formy wypoczynku dla 607 dzieci, dziękiu czemu najmłodsi torunianie wyjadą na półkolonie, zimowiska, obozy sportowe i obozy rekreacyjno-wypoczynkowe. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.