Minister przywiozła do Łodzi sto etatów i 17 mln zł. Radna: Z tych prezentów niewiele zostało (wideo)

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Łodzi i wiceprzewodnicząca Klubu Radnych SLD zadeklarowały pomoc dla zwalnianych pracowników gimnazjów. Pod koniec sierpnia odbędzie się w tej sprawie spotkanie m. in. z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy.
Minister przywiozła do Łodzi sto etatów i 17 mln zł. Radna: Z tych prezentów niewiele zostało (wideo)
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej i wiceprzewodnicząca Klubu Radnych SLD zadeklarowały pomoc dla pracowników gimnazjów (fot. youtube.com)

O wsparciu dla nauczycieli zwalnianych z gimnazjów na konferencji prasowej mówiły wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Małgorzata Niewiadomska-Cudak i wiceprzewodnicząca Klubu Radnych SLD Małgorzata Moskwa-Wodnicka.

- Byłam na spotkaniu z panią minister edukacji, które odbyło się zaraz po sesji nadzwyczajnej w sprawie sieci szkół. Pani minister mówiła na nim, że przywiozła do Łodzi sto etatów i 17 mln zł. Z tych prezentów niewiele zostało. Teraz okazuje się, że 90 nauczycieli szkół gimnazjalnych traci pracę, 248 będzie musiało szukać dodatkowych godzin w innych placówkach, 11 osób przechodzi w stan nieczynny – mówiła Małgorzata Niewiadomska-Cudak.

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej i wiceprzewodnicząca Klubu Radnych SLD zadeklarowały pomoc dla pracowników gimnazjów. Pod koniec sierpnia odbędzie się w tej sprawie spotkanie m. in. z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE