PARTNER PORTALU
  • BGK

Młodzi przygotują portret miasta

  • AW/sejmik.kielce.pl    29 czerwca 2011 - 10:45
Młodzi przygotują portret miasta

Muzeum Narodowe w Kielcach zaprasza młodzież do udziału w wakacyjnych warsztatach fotograficznych "Portret miasta". Zapisy do 22 sierpnia.
Zajęcia fotograficzne będą ciekawą lekcją edukacyjną z zakresu wiedzy na temat historii Kielc. Podczas warsztatów uczestnicy będą fotografować i poznawać budynki oraz  ulice słuchając opowieści Pawła Grzesika (historyka i pilota wycieczek). Fotograf Antoni Myśliwiec przekaże tajniki trudnej sztuki, zapisywania myśli za pomocą obiektywu. Piątego dnia warsztatów dokonny zostanie wyboru prac, które zostaną wysłane na międzynarodowy konkurs fotograficzny do Koszalina. Nagrodą w konkursie jest plener fotograficzny nad morzem.

Aby wziąć udział w warsztatach należy do 22 sierpnia br, zapisać się osobiście w Muzeum Narodowym w Kielcach, pl. Zamkowy 1 lub telefonicznie 41 344 40 14 wew. 239 lub 660-957-875

Tygodniowe warsztaty fotograficzne kosztują 25 zł od uczestnika. Ilość miejsc jest ograniczona (max 20 osób). Projekt kierowany jest do młodzieży od 10 do 18 roku życia. Każdy uczestnik powinien mieć przy sobie nakrycie głowy lub płaszcz przeciwdeszczowy, wygodne buty, prowiant suchy, napój i swój cyfrowy aparat fotograficzny.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.