PARTNER PORTALU
  • BGK

Nabór do przedszkoli

  • lk    10 marca 2011 - 11:23
Nabór do przedszkoli

14 marca 2011 r. rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli publicznych w Szczecinie na rok szkolny 2011/2012. Po raz kolejny rekrutacja odbędzie się drogą elektroniczną.
Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć problemów związanych przede wszystkim z blokowaniem miejsc w kilku przedszkolach przez te same dzieci.

System zapewnia całkowite bezpieczeństwo danych na wszystkich etapach procesu rekrutacji, dostosowuje ofertę edukacyjną do wymagań klienta. Rodzice będą mogli łatwo uzyskać informacje o wszystkich placówkach na stronie internetowej http://www.nabor.pcss.pl/szczecin/

Równocześnie trwa kampania informacyjna "Moja szkoła - bawi - rozwija - uczy", skierowana szczególnie do rodziców dzieci pięcio- i sześcioletnich. Dni otwarte w szkołach, rozmowy z nauczycielami, informacje i porady na www.szczecin.pl, plakaty i ulotki, to wszystko ma pomóc rodzicom w podjęciu decyzji gdzie posłać swoja pociechę. (Czytaj też: Ruszyła rekrutacja do przedszkoli, może zabraknąć miejsc )

W okresie 14.03.2011 - 14.04.2011  rodzice dzieci obecnie uczęszczających do oddziałów "0" w przedszkolach i szkołach podstawowych mogą dokonać ewentualnych zmian w wyborze szkoły podstawowej z poprzedniego roku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.