Najlepsi uczniowie Jedlicza nagrodzeni

Zbigniew Sanocki, burmistrz gminy Jedlicze wręczył nagrody najlepszym uczniom.
Najlepsi uczniowie Jedlicza nagrodzeni

25 czerwca br. na 4 dni przed zakończeniem roku szkolonego, w urzędzie gminy w Jedliczu gościli najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, z terenu gminy.

Burmistrz gminy Zbigniew Sanocki, jego zastępca Piotr Rostek oraz dyrektor Zespołu Ekonomiczno Administracyjnego Szkół i Przedszkoli Marek Świdrak  z dumą wręczali nagrody zdolnej młodzieży, podkreślając, że są wizytówką tej gminy, jej przyszłością.

W tym roku nagrodami wyróżniono 14 uczniów, dziesięciu ze szkół podstawowych oraz czterech gimnazjalistów. Ich  wysoka średnia to nie tylko zasługa zdolności, to przede wszystkim rezultat ciężkiej systematycznej pracy, która jak widać przynosi efekty.

 Burmistrz podziękował również obecnym na rozdaniu nagród dyrektorom szkół oraz nieobecnym nauczycielom za ich zaangażowanie i wkład w wykonywanie pracy pedagogicznej oraz rozwój młodych talentów.

Ciepłe słowa skierował także w stronę rodziców, za ich niemały wkład w osiągnięcia swoich dzieci oraz wsparcie, którego każdy młody człowiek potrzebuje. Uczniowie jak co roku wykazali się dużą skromnością, uważając swoje osiągnięcia za coś „normalnego”.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE