PARTNER PORTALU
  • BGK

Napisz scenariusz lekcji o prezydencji

  • MSZ    16 czerwca 2011 - 20:50

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs dla nauczycieli szkół publicznych i niepublicznych na poziomie gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym na opracowanie scenariusza zajęć lekcyjnych poświęconych tematyce Prezydencji.
Do 22 sierpnia można zgłaszać do Ministerstwa Spraw Zagranicznych scenariusze zajęć lekcyjnych, mających na celu upowszechnienie wśród młodzieży, wiedzy na temat istoty Przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej, dostarczenie nauczycielom narzędzi do prowadzenia zajęć szkolnych oraz zajęć pozalekcyjnych w ramach szkolnych klubów europejskich i wzbogacenie tradycyjnych metod nauczania w szkołach.

Każdy z nauczycieli może zgłosić tylko jeden scenariusz lekcji. Do Konkursu mogą zostać zgłoszone wyłącznie te scenariusze, które nie zostały uprzednio zgłoszone do innego konkursu. Scenariusz może być przygotowany w dowolnej formie: pisemnej lub multimedialnej.

Szczegóły tutaj.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Kapellusznik, 2011-06-16 21:58:56

    te scenariusze - tak jak i życie - zmieniają się ciągle, więc drodzy nauczyciele odpocznijcie sobie i stwórzcie jakieś plany, by później się nimi pochwalić przed innymi - ale gotowców nie przygotowywujcie