PARTNER PORTALU
  • BGK

Nauczyciele w Partnerstwie dla Przyszłości

  • KB    17 maja 2010 - 12:53

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli włączy się w realizację Partnerstwa dla Przyszłości - wieloletniego programu edukacyjnego korporacji Microsoft.
W środę, 19 maja zostanie oficjalnie podpisane porozumienie pomiędzy korporacją Microsoft a Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli o przystąpieniu do projektu pt. „Partnerstwo dla przyszłości - School agreement”.

Partnerstwo dla Przyszłości to wieloletni program edukacyjny korporacji Microsoft, który ma na celu upowszechnienie korzystania z nowoczesnych i legalnych rozwiązań informatycznych w polskich szkołach.

Założeniem programu jest  pomoc w wyrównaniu szans w dostępie do najnowszych rozwiązań technologicznych, tak aby młodzi ludzie z regionu potrafili świadomie odnaleźć się w świecie nowoczesnych technologii.

Partnerstwo dla Przyszłości, dostarczając dla szkół naszego województwa odpowiednie produkty oraz usługi w minimalnych cenach, ułatwi nauczycielom przekazywanie wiedzy uczniom przy użyciu nowoczesnych narzędzi informatycznych. Regionalna umowa „School Agrement” ma natomiast zagwarantować minimalizację kosztów związanych z zakupem legalnego oprogramowania dla szkół z terenu naszego województwa.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.