PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowa strona o administracji MSWiA

  • MSWiA    29 lipca 2011 - 19:52
Nowa strona o administracji MSWiA

Departament Administracji Publicznej MSWiA we współpracy z firmą Artflash interactive z Poznania zakończył prace nad odświeżeniem wyglądu strony www.administracja.mswia.gov.pl.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji liczy, iż bardziej przystępny dostęp do menu, łatwiejsza nawigacja oraz oddzielna zakładka poświęcona projektom systemowym realizowanym w ramach Działania 5.2.2 przez Ministerstwo zyska aprobatę użytkowników.

Już wkrótce strona wzbogaci się o platformy beneficjentów projektów systemowych, dzięki którym uzyskają oni szybki dostęp do materiałów szkoleniowych i będą mieli możliwość łatwiejszej komunikacji.

Wśród odświeżonych materiałów znalazła się także nowa uaktualniona baza teleadresowa jednostek samorządu terytorialnego.

"Zachęcamy do korzystania z bazy, jak również do przesyłania komentarzy i uwag dotyczących jej funkcjonowania. Jednocześnie przypominamy, iż na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198) istnieje możliwość zwrócenia się do DAP MSWiA z wnioskiem o udostępnienie bazy" - czytamy na odświeżonym portalu. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.