Nowoczesna pracownia komputerowa w strzegomskim liceum

Do Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu dotarła kolejna partia sprzętu komputerowego i multimedialnego, który szkoła otrzymała w ramach projektu „Dolnośląska e-szkoła”.
Po 15 tabletach, które dotarły do liceum na początku marca, wyposażenie Liceum Ogólnokształcącego wzbogaciło się o przenośną pracownię komputerową z 28 laptopami, dwa routery, tablicę interaktywną z projektorem, zestaw testico dla całej klasy oraz wizualizer.

„Szczególnie cieszy nas przenośna pracownia laptopów, z której będą korzystać, przede wszystkim, uczniowie klasy informatycznej powstającej w LO od września, a także uczniowie klas matematycznych przygotowujących się do studiów na politechnice – dodaje dyrektor Tomasz Marczak”.

W piątek odbyła się już pierwsza lekcja informatyki w klasie matematyczno – fizycznej, którą poprowadził mgr Przemysław Knap.

„Praca na tak nowoczesnym sprzęcie daje młodzieży niesamowite możliwości rozwoju, zwłaszcza, że każdy uczeń otrzymuje na zajęciach własnego laptopa” – dodaje nauczyciel.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE