PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowoczesna szkoła przystankiem do kariery

  • www.esosnowiec.pl (IK)    29 sierpnia 2011 - 11:11
Nowoczesna szkoła przystankiem do kariery

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Sosnowcu uruchamia zajęcia dla uczestników projektu „Nowoczesna szkoła – przystankiem do kariery!”.
Realizowany jest w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki. W związku z tym placówka zatrudni w ramach projektu osoby prowadzące zajęcia dodatkowe.

Zatrudnienie w ramach projektu znajdą osoby, których zadaniem będzie poprowadzić zajęcia dodatkowe z matematyki, przedsiębiorczości, informatyki oraz warsztaty teatralne i filmoznawcze.

Dodatkowo poszukiwane są osoby-trenerzy, którzy poprowadzą szkolenia dotyczące przeciwdziałania uzależnieniom, przeciwdziałania agresji, profilaktyki środowiskowej i promowania zdrowego trybu życia.

Placówka oferuje umowę o dzieło, a w zakresie obowiązków prowadzącego zajęcia w ramach projektu „Nowoczesna szkoła – przystankiem do kariery!” będzie przygotowanie i realizacja autorskiego programu na zajęciach dodatkowych.

Swoje oferty wraz ze zdjęciem można przesyłać na adres zstl@sosnowiec.edu.pl, pocztą na adres siedziby szkoły (ZSTiL ul. Kilińskiego 31; 41-200 Sosnowiec) lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły w terminie do 2 września 2011. Szczegółowe dane o wymaganiach można znaleźć na stronie szkoły zstil.sosnowiec.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.