PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowy budynek szkoły w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łosicach

  • GK/mazovia.pl    24 października 2011 - 13:30
Nowy budynek szkoły w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łosicach

Młodzież ucząca się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łosicach zyskała dodatkową przestrzeń edukacyjną – piękne pomieszczenia i w pełni wyposażone pracownie.
Budynek przekazany na potrzeby szkoły był dawną siedzibą Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu władz samorządowych udało się go w krótkim czasie wyremontować i zaadaptować na potrzeby ośrodka.

Do dyspozycji szkolnej społeczności oddano nowe pomieszczenia, w pełni wyposażone pracownie gospodarstwa domowego, pracownię logopedyczną, trzy sale komputerowe oraz gabinet psychologa. Dzięki nowej przestrzeni będą się mogły odbywać zajęcia terapii pedagogicznej metodą Biofitbag.

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Łosicach funkcjonuje już od 33 lat. Obecnie w 11 oddziałach: Szkole Podstawowej, Gimnazjum, Zasadniczej Szkole Zawodowej i Szkole Przysposabiającej do zawodu kształci się prawie 100 uczniów. Do tej pory placówka zmieniała swoją siedzibę już czterokrotnie. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.