PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowy budynek szkoły w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łosicach

  • GK/mazovia.pl    24 października 2011 - 13:30
Nowy budynek szkoły w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łosicach

Młodzież ucząca się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łosicach zyskała dodatkową przestrzeń edukacyjną – piękne pomieszczenia i w pełni wyposażone pracownie.
Budynek przekazany na potrzeby szkoły był dawną siedzibą Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu władz samorządowych udało się go w krótkim czasie wyremontować i zaadaptować na potrzeby ośrodka.

Do dyspozycji szkolnej społeczności oddano nowe pomieszczenia, w pełni wyposażone pracownie gospodarstwa domowego, pracownię logopedyczną, trzy sale komputerowe oraz gabinet psychologa. Dzięki nowej przestrzeni będą się mogły odbywać zajęcia terapii pedagogicznej metodą Biofitbag.

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Łosicach funkcjonuje już od 33 lat. Obecnie w 11 oddziałach: Szkole Podstawowej, Gimnazjum, Zasadniczej Szkole Zawodowej i Szkole Przysposabiającej do zawodu kształci się prawie 100 uczniów. Do tej pory placówka zmieniała swoją siedzibę już czterokrotnie. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.