PARTNER PORTALU
  • BGK

O szkołach tym razem nadzwyczajnie

  • radomnews.pl    2 lutego 2011 - 16:43
O szkołach tym razem nadzwyczajnie

Już 7 lutego członkowie rady miejskiej w Radomiu spotkają się na nadzwyczajnej sesji, podczas której znów będą dyskutować nad sytuacją w radomskiej oświacie.
W porządku sesji znalazły się punkty:
 
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie utworzenia Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Radomiu, ul. Warszawska 12 – druk nr 21.
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie utworzenia Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Radomiu, ul. Staromiejska 11 – druk nr 22.
- Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach:
- zamiaru likwidacji poprzez wygaszenie Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu
- zamiaru likwidacji poprzez wygaszenie Zasadniczej Szkoły Zawodowej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu.
- zamiaru likwidacji poprzez wygaszenie Technikum na podbudowie szkoły zasadniczej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu.
- zamiaru likwidacji Liceum Profilowanego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu.
- zamiaru likwidacji Szkoły Policealnej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Agrotech-nicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.