PARTNER PORTALU
  • BGK

Pałac Kultury odznaczony

  • malopolskie.pl    21 marca 2011 - 14:05
Pałac Kultury odznaczony

Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało Tarnowskiemu Pałacowi Młodzieży tytuł "Miejsca Odkrywania Talentów". W poniedziałek, 21 marca odbyło się symboliczne odsłonięcie tablicy informującej o przyznanym tytule.
Ministerstwo Edukacji ogłosiło rok 2011 Rokiem Odkrywania Talentów. Pałac Młodzieży w Tarnowie zgłosił akces do udziału w programie. 28 lutego br. Placówka uzyskała w roku szkolnym 2010/2011 tytuł świadczący o tym, że przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. Dotychczas w Województwie Małopolskim 31 placówek i instytucji  wskazało takie miejsca.

Sprawdź notowania prezydenta Tarnowa

Uroczystościom w Pałacu Młodzieży towarzyszyły występy artystyczne i zmagania sportowo-rekreacyjne. Tuż po zakończeniu części oficjalnej młodzież wystąpiła z prezentacją na scenie sali teatralnej, uczestniczyła  w rozgrywkach piłki siatkowej i licznych konkursach m.in. w konkursie na najciekawsze przebranie z okazji „Dnia Wagarowicza” oraz warsztatach modelarskich i tanecznych. Wydarzeniu towarzyszył Dzień Otwarty Pracowni Pałacu Młodzieży, w ramach którego młodzież mogła wziąć udział w różnorodnych działaniach prowadzonych w ramach danej pracowni.

W uroczystości uczestniczyli wicemarszałek Roman Ciepiela, posłanka Urszula Augustyn i wiceprezydent miasta Tarnowa Krystyna Latała.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.