PARTNER PORTALU
  • BGK

Pieniądze na edukację i wychowanie

  • KB    15 kwietnia 2010 - 09:23
Pieniądze na edukację i wychowanie

Pośród stowarzyszenia, szkoły i instytucje kultury rozdzielono granty z funduszy świętokrzyskiego urzędu marszałkowskiego.
W tym roku na konkurs, w którym startować mogą m.in. stowarzyszenia, szkoły czy instytucje kultury, przeznaczonych zostało 170 tysięcy złotych. Wnioskodawcy mogli się ubiegać o dotacje na organizowanie i  uczestnictwo w konferencjach i sympozjach naukowych, olimpiadach i konkursach tematycznych, na wparcie inicjatyw o charakterze wychowawczym.

Projekt podnoszenia kompetencji kluczowych z zakresu matematyki, biologii, fizyki i astronomii przygotowany przez Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek im. Św. Jadwigi Królowej w Kielcach, wydanie kalendarza artystycznego z okazji 55 – lecia Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” na rok 2011, organizacja jubileuszu 400 – lecia istnienia Kościoła i Parafii p.w. św. Jacka w Leszczynach czy projekt edukacji regionalnej młodzieży gimnazjalnej  „Bezpieczny stadion – przyjazny kibic” – to niektóre przedsięwzięcia wsparte z funduszy świętokrzyskiego urzędu marszałkowskiego w ramach konkursu na realizację zadań z zakresu nauki, edukacji i wychowania.

Na ogłoszony konkurs wpłynęły w sumie 84 wnioski. Spośród zgłoszonych, 66 projektów otrzymało dofinansowanie w wysokości od 1000 do 7000 złotych. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.