PARTNER PORTALU
  • BGK

Prace nad e-podręcznikiem dla klas 1-3 przebiegają zgodnie z planem

  • bad    19 grudnia 2014 - 16:26
Prace nad e-podręcznikiem dla klas 1-3 przebiegają zgodnie z planem
Grupa Edukacyjna. odsłania fragmenty e-podręcznika. Fot. You Tube

W przypadku e-podręcznika do edukacji wczesnoszkolnej (klasy 1-3), przygotowywanego przez Grupę Edukacyjną prace przebiegają zgodnie z planem i nie spotkały się z zarzutami MEN i Ośrodka Rozwoju Edukacji, zarówno jeśli chodzi o terminy, jak i wartość merytoryczną - oświadcza Grupa Edukacyjna.
W nawiązaniu do ostatnio pojawiających się publikacji o zmianach w zespole Ośrodka Rozwoju Edukacji (ORE), pragniemy poinformować, że w przypadku e-podręcznika do edukacji wczesnoszkolnej (klasy 1-3), przygotowywanego przez Grupę Edukacyjną prace przebiegają zgodnie z planem i nie spotkały się z zarzutami MEN i Ośrodka Rozwoju Edukacji, zarówno jeśli chodzi o terminy, jak i wartość merytoryczną.

Czytaj też: Zwolniono zespół pracujący nad e-podręcznikiem

- Wspólnie z MEN i ORE pokazaliśmy pierwsze fragmenty e-podręcznika do klas 1-3 w połowie października br. w Centrum Nauki Kopernik – wyjaśnia Grupa Edukacyjna w oświadczeniu.

Czytaj też: Znamy oficjalne terminy ferii zimowych w szkołach we wszystkich województwach

- Grupa Edukacyjna S.A. jest jedynym profesjonalnym wydawcą w projekcie e-podręczniki, odpowiadamy za przygotowanie materiałów interaktywnych do klas 1-3, bazując na swoim już 25-letnim doświadczeniu – mówi Seweryn Kubicki, prezes wydawnictwa. – Nie ma zastrzeżeń co do jakości naszych prac, a ich pierwsze efekty z sukcesem pokazaliśmy wspólnie z MEN i ORE w październiku. Obecnie tworzymy dalsze materiały i będziemy gotowi zgodnie z harmonogramem, na 1 września 2015 roku.

Grupa Edukacyjna dodaje, że e-podręcznik do edukacji wczesnoszkolnej wyróżnia się bogatą interaktywnością, grafiką i osobną historią (postaci: Kuba, Julka, Zgrzyciaki i Profesor Zgrzyt).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.