PARTNER PORTALU
  • BGK

Profesjonalne szkolenia pracownicze w lubuskim

  • KB    1 marca 2010 - 12:51

W województwie lubuskim inaugurowano projekt "Profesjonalny pracownik".
24 lutego 2010 r. w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyła się konferencja rozpoczynająca projekt  "Profesjonalny Pracownik".  Akcja ma być współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt jest bezpłatnym szkoleniem skierowanym do dorosłych osób pracujących, zamieszkałych na terenie województwa lubuskiego. W programie są zajęcia z języków biznesowych: angielskiego lub niemieckiego oraz zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, komunikacją interpersonalną i profesjonalnym wizerunkiem pracownika.

Do wyboru jest również kurs translatoryczny dla osób chcących nauczyć się m. in. podstawowych technik niezbędnych dla tłumacza, który prowadzony będzie z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Przewidziany jest także udział w specjalistycznych konferencjach naukowych.

Prowadzący spotkanie dr Robert Buczek podkreślił, że to pierwsze szkolenie tego typu w województwie lubuskim,  a dzięki projektowi, kształcenie pracowników osiągnie najwyższy standard europejski. Udział w szkoleniu pomoże też osobom, które chcą skorzystać z otwarcia niemieckiego rynku pracy w 2011 roku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.