PARTNER PORTALU
  • BGK

Przetarg na plac zabaw rozstrzygnięty

  • GK    2 listopada 2012 - 10:54
Przetarg na plac zabaw rozstrzygnięty

Jeszcze w tym roku przy tarnobrzeskim żłobku miejskim powstanie dla maluchów profesjonalny plac zabaw, który zostanie zmodernizowany w ramach resortowego programu „Maluch 2012”.
W tym tygodniu został rozstrzygnięty przetarg na realizację tej inwestycji. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fudali z Głogowa Małopolskiego za cenę brutto: 95 200,87 zł.

- Podczas realizacji drugiego etapu inwestycji „Adaptacja Istniejącego Budynku Przedszkola nr 9 w Tarnobrzegu na Żłobek", udało się zaoszczędzić trochę pieniędzy, dzięki czemu mogliśmy wnioskować o ponowne ich wykorzystanie właśnie na przebudowę placu zabaw. Przy żłobku jest piękny teren, który można idealnie zagospodarować właśnie na plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycję zrealizujemy jeszcze w tym roku, aby już w przyszłym maluchy mogły korzystać z huśtawek. Dzieci będą mogły bawić się w specjalnym małym domku, piaskownicy-statku, huśtać się na kiwaku samochodowym, podwójnej huśtawce wahadłowej, karuzeli czy przechodzić przez specjalny tor przeszkód oczywiście dostosowany do ich potrzeb - mówi prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

Remont placu zabaw przy Żłobku Miejskim przy ul. Dekutowskiego 4 w Tarnobrzegu obejmuje m. in. obsługę geodezyjną przed i powykonawczą, przygotowanie terenu pod nawierzchnię syntetyczną, dostawę i montaż urządzeń zabawowych, dostawę i montaż pozostałych elementów wyposażenia terenu, wykonanie bezpiecznej nawierzchni syntetycznej, a także uporządkowanie terenu. Inwestycja powinna zostać zrealizowana do 17 grudnia br.

Jak informuje tarnobrzeski magistrat, inwestycja ta zostanie sfinansowana w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch" - „Maluch 2012 - II etap" - "Adaptacja Istniejącego Budynku Przedszkola nr 9 w Tarnobrzegu na Żłobek dla dzieci do lat 3 - II etap".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.