PARTNER PORTALU
  • BGK

Rewal zaprasza na „wakacje za jeden uśmiech”

  • PAP    8 kwietnia 2011 - 08:31
Rewal zaprasza na „wakacje za jeden uśmiech”

Uśmiech, zabawa i dobre samopoczucie to najważniejsze punkty „Wakacji za jeden uśmiech”– nowej kampanii promującej atrakcje nadmorskiej gminy Rewal.
Przygotowana po raz pierwszy przez gminę szeroko zakrojona kampania promocyjna ma na celu stworzenie przyjaznej dla gości atmosfery, tak, aby wracali do tej miejscowości, nie tylko ze względu na piękno przyrody czy nadmorskie plaże.

Kampania trwać będzie przez całe lato. – Gminie zależy na klientach lojalnych, którzy będą wracać, bo tu się naprawdę dobrze czuli” – podkreślił wójt gminy, Robert Skraburski.

Planowanych jest wiele happeningów np. malowanie kolorowymi kredami całych ulic przez dzieci, organizowanie barwnych pochodów, koncertów. Uśmiechnięte logo będzie na banerach i wszelkich gadżetach reklamowych.

Kampanię otwiera konkurs, w którym gmina Rewal czeka na fotografie przedstawiające uśmiechy. Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosowane zostaną nagrody w postaci tygodniowych pobytów w gminie Rewal dla dwóch osób.

Przebywający w gminie turyści będą mogli zostawić swoje adresy, na które gmina będzie przysyłała wszelkie informacje dotyczące np. imprez czy pogody. Będą mogli również zbierać punkty w legitymacjach, które następnie będzie można zamieniać na różne zniżki czy nagrody.

W miejscowościach nadmorskiej gminy Rewal: Rewalu, Pobierowie, Pogorzelicy i Niechorzu mieszka stale ok. 3,5 tys. osób. Głównym źródłem utrzymania są dochody z turystyki. Każdego roku wypoczywa w niej ok. miliona turystów.

 

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.