PARTNER PORTALU
  • BGK

Równe szanse kobiet i mężczyzn

  • KB    2 marca 2010 - 12:15

9 marca 2010 w katowickim Kinoteatrze „Rialto” odbędzie się konferencja „Równość szans kobiet i mężczyzn w Europejskim Funduszu Społecznym”.
W ramach konferencji odbędzie się szkolenie z zakresu prawidłowego stosowania tej zasady we wnioskach o dofinansowanie, połączone z indywidualnymi konsultacjami. Nie zabraknie również prezentacji dobrych praktyk w zakresie realizacji równościowych projektów ze szczególnym uwzględnieniem aktywnych i przedsiębiorczych kobiet. Będzie można posłuchać o doświadczeniach mam powracających na rynek pracy, o tym, iż przedsiębiorczość jest rodzaju żeńskiego, a 50+ to doskonały wiek na aktywność zawodową i społeczną. Całość umili zebranym występ zespołu jazzowego.

Stosowanie zasady równości szans kobiet i mężczyzn jest obowiązkiem każdego projektodawcy ubiegającego się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Marcowa konferencja ma być poświęcona realizowaniu przez Województwo Śląskie europejskiej polityki równości płci.

Spotkanie organizuje Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach. Początek obrad o godz. 10:00. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o rejestrację on-line na stronie EFS. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 marca br.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.