PARTNER PORTALU
  • BGK

Rozpocznij studia w lutym

  • AP    4 stycznia 2011 - 15:53
Rozpocznij studia w lutym

Trwa zimowa rekrutacja w Dolnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach. Już za miesiąc można zostać studentem stosunków międzynarodowych.
Polkowicka Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową na jeden z najpopularniejszych kierunków - stosunki międzynarodowe. Studia na poziomie licencjackim będzie można rozpocząć w drugiej połowie lutego, potrwają trzy lata. - Rekrutację zimową prowadzimy po raz pierwszy, a wiąże się to z rozwojem polkowickiej szkoły wyższej. Edukację oferujemy w trybie dziennym i zaocznym - mówi rektor DWSPiT, prof. zw. dr hab. Marian S. Wolański.

Do wyboru są trzy specjalności w ramach kierunku: międzynarodowe stosunki polityczne, międzynarodowe stosunki gospodarcze, międzynarodowa polityka społeczna.

Do końca stycznia wszyscy kandydaci na studia nie zapłacą wpisowego (200 zł), a w okresie od 1 lutego do zakończenia rekrutacji obowiązuje 50 proc. rabatu na wpisowe (opłata 100 zł). Już w trakcie nauki uczelnia oferuje atrakcyjny system stypendialny, poza tym pierwszy rok studiów dziennych jest bezpłatny.

Zimowy nabór potrwa do 18 lutego. Następna rekrutacja, tym razem na wszystkie, cztery kierunki prowadzone przez DWSPiT mechatronikę, informatykę, stosunki międzynarodowe i administrację, rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do końca września.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.