PARTNER PORTALU
  • BGK

Rusza rekrutacja Akademii Liderów Opinii

  • GK    13 sierpnia 2013 - 11:55
Rusza rekrutacja Akademii Liderów Opinii

Instytut Globalizacji otwiera rekrutację na trzecią odsłonę Akademii Liderów Opinii. W tym semestrze słuchacze będą mieli do wyboru 3 kursy oraz jeden w ramach Akademii Przywództwa.
Akademia Liderów Opinii będzie dostępna zarówno w formule stacjonarnej, jak i online. Dla studentów stacjonarnych, odbywać się będą dwa razy w miesiącu wykłady w Gliwicach i Częstochowie. Studenci online, będą mieli dostęp do wszystkich wykładów dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej.

Dodatkowo, dzięki platformie, wszyscy studenci będą mieli dostęp do wielu artykułów, tekstów, filmów i testów sprawdzających wiedzę, a także będą mieli kontakt z wykładowcami i innymi uczestnikami.

Dodatkowo, Instytut Globalizacji, wprowadza nową formułę edukacyjną, czyli Supermarket Wiedzy. Dzięki niemu, studenci będą mogli wybrać sobie dodatkowy kurs e-learningowy. Tym, którzy nie zdążyli wziąć udziału w dwóch pierwszych edycjach ALO, polecana jest jedna z nich, dostępna online.

Dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym najlepsza będzie Akademia Przywództwa. Kurs ten pozwala na nabycie kompetencji najbardziej poszukiwanych na rynku przez pracodawców. Akademia Przywództwa, podobnie jak ALO 3, będzie dostępna w formie stacjonarnej (warsztaty w Warszawie) i online (na platformie e-learningowej w Supermarkecie Wiedzy).

Pierwszych 10 zarejestrowanych i opłaconych uczestników otrzyma drugi kurs uzupełniający (ALO1 lub ALO2) w Supermarkecie Wiedzy bez żadnych dodatkowych opłat. Najlepsi uczestnicy będą mieli możliwość odbycia staży w ciekawych miejscach: Instytucie Globalizacji, portalach fronda.pl i nczas.com, biurach poselskich, senatorskich i europosłów a także w korporacjach i firmach prywatnych.

Dodatkowo, aktywni użytkownicy otrzymają od Instytutu Globalizacji ciekawe pozycje książkowe.

- Nasza oferta przeznaczona jest dla dwóch kategorii osób. Pierwsza to ci, którzy chcą stać się liderami życia publicznego w Polsce. Drudzy chcą po prostu uzupełnić swoją wiedzę. Obie grupy łączy bardzo szeroki horyzont czasowy, który ich interesuje, nie ograniczający się jedynie do doczesności - tłumaczy ideę projektu dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji.

- Dlatego skupiamy się na wierze, na sumieniu, na wartościach. Bez tego, prędzej czy później, nasze życie kończy się porażką - dodaje.

Rekrutacja na Akademię Liderów Opinii rusza 12 sierpnia i potrwa do 30 września. Zajęcia ruszają już 1 października. Aby zapisać się należy wysłać e-mail pod adres: bartczak@globalizacja.org, wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org lub zadzwonić pod nr tel. 695167359.

Instytut Globalizacji jest prywatnym wolnorynkowym instytutem spraw publicznych założonym w 2006 r. Organizacja prowadzi niezależne badania z zakresu ekonomii, energetyki, nowych technologii i globalizacji. W 2009 r. Instytut Globalizacji otrzymał Nagrodę Wolności Templetona w Waszyngtonie w dziedzinie „etyka i wartości".

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.