PARTNER PORTALU
  • BGK

Ruszyła Akademia Liderów Samorządowych

  • ap    20 stycznia 2011 - 11:34
Ruszyła Akademia Liderów Samorządowych

Zakończona sukcesem I edycja Akademii Liderów Samorządowych, w której uczestniczyło 240 samorządowców zachęciła MSWiA do przedłużenia realizacji tego wyjątkowego projektu.
I tak tegoroczna edycja bezpłatnych studiów podyplomowych skierowana jest wyłącznie do sekretarzy i skarbników jednostek samorządu terytorialnego. Inaczej było rok temu, kiedy udział w projekcie mogli zadeklarować prezydenci, burmistrzowie i wójtowie. MSWiA przewiduje udział ok. 160 słuchaczy

Ministerstwo przewiduje, że 70% uczestników Akademii Liderów będzie pochodzić z gmin wiejskich oraz miejsko-wiejskich, natomiast 30% z gmin miejskich, miast na prawach powiatu, powiatów oraz samorządów województw.

Na zajęciach samorządowcy będą mogli nauczyć się m.in. w jaki sposób poprawić obsługę klienta ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych, usprawnić działania promocyjne urzędu, czy poprawić przepływ informacji.

Warto się pospieszyć, ponieważ o wyborze uczestników ALS zdecyduje kolejność zgłoszeń. Nabór będzie prowadzony od 20 stycznia do 16 lutego.

Szczegółowe informacje na temat warunków rekrutacji oraz całego projektu udzielane są pod numerami telefonów: 0-22 661-91-86, 0-22 661-86-32 lub pod adresem e-mail: akademia.liderow@mswia.gov.pl. Niezbędne informacje o naborze można również znaleźć na stronie: www.administracja.mswia.gov.pl

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.