PARTNER PORTALU
  • BGK

Samorządowi wybrańcy akademii liderów

  • GK    28 grudnia 2011 - 08:45
Samorządowi wybrańcy akademii liderów

Sekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Włodzimierz Karpiński zaakceptował listę osób przyjętych do III edycji Akademii Liderów Samorządowych.
Jak informuje resort, z osobami, które znajdują się na liście do 10 stycznia 2012 r. skontaktują się koordynatorzy studiów z ramienia uczelni, którą przyszli studenci wybrali. Poinformują o dokumentach jakie należy zabrać ze sobą na pierwszy zjazd oraz podadzą szczegółowe informacje dotyczące godzin i lokalizacji zjazdów.

Czytaj też: Ruszyła Akademia Liderów Samorządowych

Inauguracja III edycji ALS odbędzie się 27 stycznia 2012 r. w Kampusie Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26 (budynek dawnej BUW) o godzinie 10.

Czytaj też: Sekretarze i skarbnicy będą się bronić

Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń z uczestnikami II edycji studiów, którzy tego dnia otrzymają dyplomy ukończenia ALS.

Do III edycji akademii napłynęło blisko 300 zgłoszeń – z czego blisko 80 proc. miejsc zostało zapełnionych już w pierwszym dniu rekrutacji. 72 proc. kandydatów pochodziło z gmin wiejskich i wiejsko-miejskich. Osoby w wieku powyżej 45 lat stanowiły 41 proc. Odsetek kobiet wśród przyjętych uczestników to 65 proc.

Ministerstwo informuje, że rekrutacja do IV edycji rozpocznie się połowie listopada 2012 r.

Lista osób przyjętych wraz listą rezerwową tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.